Koszyk 0

Polecane produkty

 • Sztyblety zimowe PAULI czarne
  Cena 539,00 zł
  Wyprodukowane w Polsce, wygodne, ocieplane, sztyblety zimowe. Wykonane z wysokiej jakości, oddychającej i nieprzemakalnej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. 100% wegańskie buty - certyfikat PETA Approved VEGAN. Podeszwa TR.
 • Sztyblety zimowe PAULI jasnobrązowe
  Cena 539,00 zł
  Wyprodukowane w Polsce, wygodne, ocieplane, sztyblety zimowe. Wykonane z wysokiej jakości, oddychającej i nieprzemakalnej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. 100% wegańskie buty - certyfikat PETA Approved VEGAN. Podeszwa TR.

Sprzedaż

 • Oxfordy męskie HARRY CROSS jasnobrązowe
  Cena podstawowa 449,00 zł -25% Cena 336,75 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 449,00 zł
  Eleganckie, męskie oxfordy, wyprodukowane w Polsce, z wysokiej jakości, nieprzemakalnej, oddychającej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, o eleganckiej fakturze przypominającej skórę. Wyściółka buta jest  antyalergiczna, antybakteryjna i oddychająca,  a miękkie wkładki zawierają aktywny aloes. W 100% wegańskie buty - posiadają...
 • NOMADIC Sandały JC SANDAL beżowe - OUTLET
  Cena podstawowa 290,00 zł -50% Cena 145,00 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 145,00 zł
  Bardzo wygodne i w 100% wegańskie buty. Oryginalne lekkie i bardzo wygodne sandały.

Bestsellery

 • Sztyblety zimowe GAIL czarne
  Cena 449,00 zł
  GAIL to etycznie wyprodukowane w Polsce, wygodne, ocieplane, zimowe buty. Wykonane z wysokiej jakości, oddychającej i nieprzemakalnej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Te w 100% wegańskie buty - posiadają certyfikat PETA Approved Vegan. Ciepłe, wodoodporne, białe zimowe botki.
 • Sneakersy LENNY czarne
  Cena 419,00 zł
  Wegańskie buty, klasyczne jasnobrązowe sneakersy na białej podeszwie, z surowymi dziurkami bez okuć. Wyprodukowane w Polsce. Wykonane z oddychającej, wodoodpornej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Ich wyściółka powstała z wysokiej jakości, oddychającej i absorbującej wilgoć mikrofibry z tym samym certyfikatem. Wegańskie buty -...

WSPIERAMY ORGANIZACJE POMOCOWE

Dnia:

Od początku działalności naszej firmy ważne jest dla nas dzielenie się z potrzebującym. Od momentu wybuchu wojny w Ukrainie staramy się wspierać działania humanitarne kierowane do naszych bliskich sąsiadów na ile to możliwe. 

W marcu przekazaliśmy darowiznę na rzecz Polskiej Misji Medycznej, która zajmuje się zdrowiem osób uciekających przed wojną. Wsparliśmy również inicjatywę Szafa Dobra (prowadzoną przez fundację Internationaler Bund Polska z Krakowa), gdzie przekazaliśmy nasze nowe buty. Pomogliśmy równie jako wolontariusze w segregacji i wydawaniu odzieży. Przygotowaliśmy też kilka paczek z odzieżą używaną w bardzo dobrym stanie, które zawieźliśmy do Szafy.

Nie poprzestajemy na tym i w październiku przekazaliśmy kolejne kilkadziesiąt par naszych zimowych butów i sneakersów na rzecz dzieci i młodzież w Ukrainie. Obuwie podarowaliśmy organizacji KidSave, która przed wybuchem wojny zajmowała się organizowaniem adopcji w Ukrainie. Obecnie organizacja opiekuje się ok. 150 dziećmi w rodzinach adopcyjnych. Rodziny te postanowiły z różnych względów zostać w Ukrainie. Teraz Kids Save pomaga tym rodzinom dostarczając ciepłe ubrania i generatory prądu do miejsc w których aktualnie trwają działania wojenne.

Wiemy, że to tylko kropla w morzu potrzeb. Przed przekazaniem darowizny kontaktujemy się z organizacjami. Chcemy poznać historię działalności i dowiedzieć się jakie są najpilniejsze potrzeby, jak możemy włączyć się w pomoc by była ona efektywna. Chcemy nadal dzielić się dobrem zgodnie z naszą misją.

Komentarz

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Powrót do góry

Rejestracja nowego konta

Masz już u nas konto?
Zaloguj się lub Odzyskaj hasło
My cart