Koszyk 0

Polecane produkty

 • Sztyblety zimowe PAULI czarne
  Cena 539,00 zł
  Wyprodukowane w Polsce, wygodne, ocieplane, sztyblety zimowe. Wykonane z wysokiej jakości, oddychającej i nieprzemakalnej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. 100% wegańskie buty - certyfikat PETA Approved VEGAN. Podeszwa TR.

Sprzedaż

 • Derby męskie HENRY CROSS jasnobrązowe
  Cena podstawowa 449,00 zł -25% Cena 336,75 zł
  Eleganckie, męskie derby, wyprodukowane w Polsce, z wysokiej jakości, nieprzemakalnej, oddychającej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, o eleganckiej fakturze przypominającej skórę. Wyściółka buta jest  antyalergiczna, antybakteryjna i oddychająca,  a miękkie wkładki zawierają aktywny aloes. W 100% wegańskie buty - posiadają...
 • Sandały FERRI czarne
  Cena podstawowa 299,00 zł -30% Cena 209,30 zł
  Wyprodukowane w Polsce, wygodne sandały. Wykonane z wysokiej jakości, oddychającej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Bardzo wygodne i w 100% wegańskie buty - certyfikat PETA Approved VEGAN.
 • Sneakersy męskie HUGO czarne
  Cena podstawowa 329,00 zł -50% Cena 164,50 zł
  Wyprodukowane w Polsce, wygodne, męskie sneakersy. Wykonane z wysokiej jakości, oddychającej i nieprzemakalnej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100,  a miękkie wkładki zawierają aktywny aloes. 100% wegańskie - certyfikat PETA Approved VEGAN

Bestsellery

 • Sztyblety zimowe GAIL czarne
  Cena 449,00 zł
  GAIL to etycznie wyprodukowane w Polsce, wygodne, ocieplane, zimowe buty. Wykonane z wysokiej jakości, oddychającej i nieprzemakalnej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Te w 100% wegańskie buty - posiadają certyfikat PETA Approved Vegan. Ciepłe, wodoodporne, białe zimowe botki.
 • Sneakersy LENNY czarne
  Cena 419,00 zł
  Wegańskie buty, klasyczne jasnobrązowe sneakersy na białej podeszwie, z surowymi dziurkami bez okuć. Wyprodukowane w Polsce. Wykonane z oddychającej, wodoodpornej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Ich wyściółka powstała z wysokiej jakości, oddychającej i absorbującej wilgoć mikrofibry z tym samym certyfikatem. Wegańskie buty -...
 • Derby męskie HENRY CROSS jasnobrązowe
  Cena podstawowa 449,00 zł -25% Cena 336,75 zł
  Eleganckie, męskie derby, wyprodukowane w Polsce, z wysokiej jakości, nieprzemakalnej, oddychającej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, o eleganckiej fakturze przypominającej skórę. Wyściółka buta jest  antyalergiczna, antybakteryjna i oddychająca,  a miękkie wkładki zawierają aktywny aloes. W 100% wegańskie buty - posiadają...
Introduction Shop

Fot: Maria Majcher

Wierzymy, że nasz wybór to nasz lepszy świat!

Nasza historia

Fairma Ethical Design powstała w kwietniu 2016 roku w Krakowie przede wszystkim własnej potrzeby, by żyć i kupować odpowiedzialnie. Wierzymy, że dzisiejsze buty i odzież, to coś więcej niż tylko moda. To przede wszystkim odpowiedzialność za świat, w którym dokonując etycznych wyborów, przyczyniamy się do zmniejszenia wyzysku ludzi, cierpienia zwierząt i degradacji środowiska.

Od początku istnienia Fairmy staraliśmy się kłaść nacisk na produkcję lokalną, gdyż znając producentów mamy większą pewność, że ludzie w naszym łańcuchu dostaw pracują w godnych warunkach.

W 2017 roku nasze produkty otrzymały wegański certyfikat PETA Approved Vegan poświadczający brak komponentów pochodzenia zwierzęcego.

Wierzymy, że dobrem trzeba się dzielić, dlatego 10% marży ze sprzedaży naszych produktów przekazujemy na cele dobroczynne.

Kim jesteśmy

Fairmę tworzy zespół ludzi z pasją i wizją lepszego świata. Mamy swoją siedzibę w Krakowie, ale współpracujemy z ludźmi z całej Polski, zarówno producentami butów i dodatków, jak i wszystkimi innymi osobami pomagającymi nam przekuwać ideę w rzeczywistość.

Co robimy

Tworzymy buty i dodatki, które produkowane są ręcznie w małych, rodzinnych zakładach na terenie Polski, są w 100% wegańskie (czyli do wykonania ich nie zostały użyte żadne materiały odzwierzęce) i zostały wykonany z innowacyjnych materiałów przyjaznych środowisku.

Dlaczego to robimy

Wierzymy, iż nasz sklep i filozofia, którą przekazujemy będzie wpływać na wzrost świadomości konsumenckiej. Służymy ważnym i dobrym ideom i to jest to, co nadaje sens naszym działaniom. Natomiast przekonanie, że zmiany są możliwe i zależą od nas dodają nam energii, by iść dalej!

Quality = Sustainability

Jakość = zrównoważony rozwój
Wierzymy, że zrównoważona moda to nie tylko innowacyjne materiały, ale przede wszystkim trwałość produktu.
Taki produkt, który będzie z nami długo, ogranicza generowanie odpadów i spowalnia konsumpcję - a tym samym zmniejsza zużywanie zasobów środowiska. Dlatego starannie dobieramy wszystkich dostawców, aby zagwarantować jak najwyższą jakość naszych butów i dodatków.

Masz do nas pytania?

Chcesz z nami podyskutować? Masz jakieś sugestie? Czekamy na kontakt od Ciebie! Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje.

Napisz do nas

Powrót do góry

Rejestracja nowego konta

Masz już u nas konto?
Zaloguj się lub Odzyskaj hasło
My cart