Koszyk 0

Polecane produkty

 • Sztyblety zimowe PAULI czarne
  Cena 539,00 zł
  Wyprodukowane w Polsce, wygodne, ocieplane, sztyblety zimowe. Wykonane z wysokiej jakości, oddychającej i nieprzemakalnej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. 100% wegańskie buty - certyfikat PETA Approved VEGAN. Podeszwa TR.
 • Sztyblety zimowe PAULI jasnobrązowe
  Cena 539,00 zł
  Wyprodukowane w Polsce, wygodne, ocieplane, sztyblety zimowe. Wykonane z wysokiej jakości, oddychającej i nieprzemakalnej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. 100% wegańskie buty - certyfikat PETA Approved VEGAN. Podeszwa TR.

Sprzedaż

 • Oxfordy męskie HARRY CROSS jasnobrązowe
  Cena podstawowa 449,00 zł -25% Cena 336,75 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 449,00 zł
  Eleganckie, męskie oxfordy, wyprodukowane w Polsce, z wysokiej jakości, nieprzemakalnej, oddychającej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, o eleganckiej fakturze przypominającej skórę. Wyściółka buta jest  antyalergiczna, antybakteryjna i oddychająca,  a miękkie wkładki zawierają aktywny aloes. W 100% wegańskie buty - posiadają...
 • NOMADIC Sandały JC SANDAL beżowe - OUTLET
  Cena podstawowa 290,00 zł -50% Cena 145,00 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 145,00 zł
  Bardzo wygodne i w 100% wegańskie buty. Oryginalne lekkie i bardzo wygodne sandały.

Bestsellery

 • Sztyblety zimowe GAIL czarne
  Cena 449,00 zł
  GAIL to etycznie wyprodukowane w Polsce, wygodne, ocieplane, zimowe buty. Wykonane z wysokiej jakości, oddychającej i nieprzemakalnej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Te w 100% wegańskie buty - posiadają certyfikat PETA Approved Vegan. Ciepłe, wodoodporne, białe zimowe botki.
 • Sneakersy LENNY czarne
  Cena 419,00 zł
  Wegańskie buty, klasyczne jasnobrązowe sneakersy na białej podeszwie, z surowymi dziurkami bez okuć. Wyprodukowane w Polsce. Wykonane z oddychającej, wodoodpornej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Ich wyściółka powstała z wysokiej jakości, oddychającej i absorbującej wilgoć mikrofibry z tym samym certyfikatem. Wegańskie buty -...

Nasze zaangażowanie, to nasz lepszy świat!

Misją Fairma Ethical Design jest tworzenie lepszego świata, w którym dokonując etycznych wyborów, przyczyniamy się do zmniejszenia wyzysku ludzi, cierpienia zwierząt i degradacji środowiska.

Lepszy świat tworzymy także przez zaanagażowanie społeczne i dzielenie się tym, co mamy, dlatego 10% marży ze sprzedaży produktów naszej marki przeznaczamy na cele dobroczynne i edukacyjne.

NASZA DZIAŁALNOŚĆ:

Polska Misja Medyczna

W obliczu wojny na Ukrainie nie pozostajemy obojętni. Wsparliśmy finansową Polską Misje Medyczną, która działa na rzecz uchodźców z tego objętego konfliktem kraju. Udziela wsparcia medycznego tam, gdzie potrzeby są największe.

Od 1999 roku Stowarzyszenie Polska Misja Medyczna pomaga ofiarom wojen, katastrof i kataklizmów. Działania PMM opierają się na pracy wolontariuszy: lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarzy, rehabilitantów, a także psychologów i analityków medycznych. PMM jest jedną z niewielu polskich organizacji pozarządowych, które udzielają pomocy medycznej.

Kidsave.org

W październiku i grudniu 2022 przekazaliśmy kilkadziesiąt par naszych zimowych butów i sneakersów na rzecz dzieci i młodzież w Ukrainie. Obuwie podarowaliśmy organizacji KidSave, która przed wybuchem wojny zajmowała się organizowaniem adopcji w Ukrainie.

Obecnie organizacja opiekuje się ok. 150 dziećmi w rodzinach adopcyjnych. Rodziny te postanowiły z różnych względów zostać w Ukrainie. Teraz Kids Save pomaga tym rodzinom dostarczając ciepłe ubrania i generatory prądu do miejsc w których aktualnie trwają działania wojenne.

Szafa Dobra prowadzona przez fundację Internationaler Bund Polska, operatora Centrum Wielokulturowego.

Szafa Dobra w Krakowie od marca 2022 działała w dawnej galerii PLAZA, przy al. Pokoju 44. Jest to przestrzeń w której uchodźcy z Ukrainy mogą bezpłatnie odebrać odzież i buty. Aby zorganizować ten niezwykły “sklep” siły połączyły krakowskie organizacje pozarządowe, firmy, instytucje i wielka grupa wolontariuszy.

My przywieźliśmy do Szafy kilkadziesiąt par nowych butów oraz kilka pudeł z odzieżą.

Ze Stowarzyszeniem Otwarte Klatki zdarzyło nam się współpracować już kilka razy - braliśmy udział w akcji 'tydzień bez futra' jak i w organizowanych przez Stowarzyszenie aukcjach charytatywnych. Wiemy, że Otwarte Klatki robią dużo dobrego i na pewno nie jest to koniec naszej wspólnej przygody!
Stowarzyszenie Otwarte Klatki jest powstałą w 2012 roku ogólnopolską organizacją zrzeszającą osoby, które chcą zmienić los zwierząt hodowlanych.
Od 2018 roku jesteśmy częścią Anima International — działamy w Polsce, Wielkiej Brytanii, Rosji, Estonii, Danii oraz na Litwie, Ukrainie i Białorusi.
Wierzymy, że zmiana sytuacji zwierząt jest możliwa. Zabiegamy o lepszą ochronę zwierząt zamykanych na fermach, a także o prawo konsumentów do pełnej wiedzy na temat warunków ich życia.
Wspieramy międzynarodowe inicjatywy i jesteśmy częścią globalnych koalicji na rzecz praw zwierząt, m.in. Open Wing Alliance i Fur Free Retailer.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub wesprzeć fundację kliknij na logo.

Wsparcie dla 8-letniego Bartka na leczenie w klinice Dr Paley na Florydzie, który urodził się bez kości piszczelowych i rozwiniętych stawów skokowych oraz kolanowych. W Polsce jedynym rozwiązaniem była obustronna amputacja nóg ponad kolanami. Bartek przeszedł już kilka operacji, aby uratować nóżki.

"Podczas ostatniej rutynowej kontroli u Dr Paley dostaliśmy informację, że pomimo dobrych rokowań i opcji leczenia w Paley European Institute w Warszawie, Dr Paley zaleca dalszą korekcję lewej stopy i kolana i jednoczesne wydłużenie nogi ale tylko i wyłącznie w swojej klinice na Florydzie. Powód? Dr Paley opatentował najnowocześniejszy, wewnętrzny aparat, który będzie prawie bezinwazyjnie mógł skorygować ułożenie Bartka stopy i wydłużyć kość. Nie będzie już kolejnych ran. A potem blizn, które tak bardzo przysparzają Bartkowi teraz kłopotu podczas rehabilitacji."

Zbiórka była wspierana przez Funację Siepomaga - jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub wesprzeć inicjatywę kliknij w zdjęcie, aby przejść na stronę Fundacji.

Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest międzynarodową organizacją non profit, która koncentruje swoje działania i projekty wkoło dobroczynności wobec zwierząt w wielu aspektach. Stado prawie 1000 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, liczne zwierzęta gospodarskie i domowe to zasługa 400 000 Darczyńców z całego świata, którzy zaangażowali się w działalność organizacji. Zwierzęcy Folwark w Szczedrzykowicach (koło Legnicy) nabyty przez Centaurusa w 2012 roku stanowi obecnie największy azyl dla koni w Europie.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub wesprzeć fundację kliknij na logo.

Wsparcie dla chorej na mukowiscydozę Kamili Borkowskiej ze Starej Kiszewy.

Celem akcji było zgromadzenie 150 tysięcy złotych na leczenie komórkami macierzystymi, które pozwolą poprawić stan płuc 21-latki i dadzą jej szansę na normalne życie.

By dowiedzieć się więcej lub wesprzeć inicjatywę kliknij w zdjęcie, by przejść do strony na Facebooku.

Fundacja Ochrony Zwierząt Animal Security
Organizacja, która aktywnie współpracuje w swoich interwencjach z organami ścigania.
Zadania jakie sobie stawia Fundacja to ratowanie zwierząt bezdomnych, których życie jest zagrożone, zapewnienie godnego i szczęśliwego bytu zwierzętom, które są okrutnie traktowane przez ludzi, kształtowanie właściwego stosunku do zwierzaków i aktywne zwalczanie przejawów znęcania się nad nimi.
By dowiedzieć się więcej, lub wesprzeć fundację kliknij w jej logo.

La Fauna Fundacja Dla Zwierząt - interwencje i adopcje.

Misją fundacji jest ratowanie zwierząt cierpiących, źle traktowanych, odmiana ich losu, uczenie ludzi, że zwierzęta to nie rzeczy, tylko istoty czujące. Członkowie fundacji edukują i interweniują. Na tym się nie kończy – fundacja poszukuje nowych, odpowiedzialnych opiekunów dla odebranych zwierząt i walczy o to, by ludzie krzywdzący zwierzęta odpowiedzieli za łamanie prawa przed wymiarem sprawiedliwości.

By dowiedzieć się więcej lub wesprzeć fundację kliknij w jej logo.

Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie jest ogólnopolską organizacją prowadzącą działalność na rzecz zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska, odpowiedzialnej konsumpcji i produkcji oraz przestrzegania praw człowieka i zasad ochrony środowiska w biznesie.
Fundacja działa bardzo aktywnie i profesjonalnie organizując konferencje, seminaria, spotkania, debaty, pokazy filmów, happeningi, wystawy, festiwale oraz szkolenia. Wydała również kilkanaście publikacji, m.in. poradniki dla organizacji pozarządowych, firm, konsumentów, a także scenariusze zajęć dla nauczycieli i broszury edukacyjne dla dzieci i młodzieży.
By dowiedzieć się więcej lub wesprzeć fundację kliknij w jej logo.
Powrót do góry

Rejestracja nowego konta

Masz już u nas konto?
Zaloguj się lub Odzyskaj hasło
My cart