Pamiętacie poprzedni wpis na temat konkursu SUSTAINABLE FASHION AWARDS 2018? Nie? W takim razie tutaj możecie sprawdzić o co chodzi. A teraz konkrety!
Kolejne praktyczne poradniki Fundacji Kupuj Odpowiedzialnie, tym razem na temat materiałów, z których powstają nasze ubrania, i rodzajów ich certyfikacji.
Jesteśmy pewne, że sami doświadczyliście już nieraz tego szału zakupów. Wielkie plakaty informujące o zniżkach na każdej wystawie sklepowej i masa reklam w Internecie. Black Friday to święto wyprzedaży, które cieszy się ogromną popularnością na całym świecie – także w Polsce.
Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie opublikowała ostatnio świetne materiały edukacyjno/inspirujące na temat odpowiedzialnej mody i problemów z nią związanych. Materiały te, oprócz przedstawionych w bardzo przystępny sposób informacji o problemie, zawierają garść praktycznych porad!
Znów pękamy z dumy! Warto było kalkulować, zastanawiać się, dopytywać, ustalać detale, docierać się z dostawcami i czekać, czekać, czekać, by w końcu móc pokazać Wam naszą nową, fairmową kolekcję!
Showing 1 to 5 of 42 (1 Pages)
Metody płatności:
Zarejestruj się aby otrzymać
Otrzymasz bon o wartości 40 zł
na swoje pierwsze zakupy u nas!
Copyright 2019 Fairma