Relacja z targów obuwia POLSHOES 2017

Posted by
W listopadzie w kilku polskich miastach po raz kolejny odbyły się Dni Obuwia POLSHOES, na których polscy producenci i importerzy obuwia przedstawiają swoje nowe kolekcje i nawiązują współpracę z hurtowniami i sklepami.

Kupuj odpowiedzialnie buty

Posted by
16 listopada 2017r. odbyło się spotkanie nt. Globalnych wyzwań społecznych i środowiskowych w przemyśle obuwniczym i skórzanym, na które miałyśmy przyjemność zostać zaproszone przez organizatora tego wydarzenia, czyli Fundację Kupuj Odpowiedzialnie, zajmującą się tym tematem od dwóch lat w ramach projektu „Kupuj Odpowiedzialnie Buty”.

Ubrania z przesłaniem

Posted by
Jeśli jesteś weganką/weganinem, to po pierwsze PIĄTECZKA! I bardzo się z tego cieszymy – razem ze zwierzaczkami, Twoim zdrowiem i środowiskiem, a po drugie pewnie co jakiś czas jakoś to komunikujesz swojemu otoczeniu.

Prezent zawsze trafiony? Nie ma problemu!

Posted by
Od dawna obalają mit, że skarpetki są kiepskim prezentem. Mają pokaźne grono entuzjastów i niezależnie od sezonu sprzedają się jak ciepłe bułeczki! Mowa o Many Mornings, czyli polskich skarpetkach, które uzależniają (coś o tym wiemy!).
Dziś poznacie kolejną markę dostępną w naszym sklepie. Markę bardzo oryginalną, niepowtarzalną i – co oczywiste – wartą bliższego poznania. Przed Państwem NOMADIC.
Showing 1 to 5 of 20 (1 Pages)
Metody płatności:
Zarejestruj się aby otrzymać
Otrzymasz bon o wartości 40 zł
na swoje pierwsze zakupy u nas!
Copyright 2017 Fairma