Prezent zawsze trafiony? Nie ma problemu!

Posted by
Od dawna obalają mit, że skarpetki są kiepskim prezentem. Mają pokaźne grono entuzjastów i niezależnie od sezonu sprzedają się jak ciepłe bułeczki! Mowa o Many Mornings, czyli polskich skarpetkach, które uzależniają (coś o tym wiemy!).
Dziś poznacie kolejną markę dostępną w naszym sklepie. Markę bardzo oryginalną, niepowtarzalną i – co oczywiste – wartą bliższego poznania. Przed Państwem NOMADIC.
Pisałyśmy już o Piñatex'ie, korku, mikrofibrze, bawełnie organicznej, ale nadal nie wyczerpuje to tematu materiałów, które można rozsądnie wykorzystywać w modzie. Dziś temat poruszymy od nieco innej strony - maksymalnie korzystnej dla środowiska, oryginalnej i wspierającej zrównoważony biznes.
Dzisiejszy wpis będzie trochę patriotyczny, bo opowiemy Wam o polskiej marce. Mowa o ALTERCORE - marce specjalizującej się w produkcji obuwia cięższego kalibru. Czyli GLANY!

O Fairmie słów kilka

Posted by
Dziś przedstawiamy Wam założycielkę Fairmy - Magdę, która opowiada o swoich motywacjach i najgorętszych smaczkach z oferty sklepu! Pierwsze, filmowe koty za płoty - mamy nadzieję, że Wam się spodoba!
Showing 1 to 5 of 17 (1 Pages)
Metody płatności:
Zarejestruj się aby otrzymać
Otrzymasz bon o wartości 40 zł
na swoje pierwsze zakupy u nas!
Copyright 2017 Fairma