Dzisiejszy wpis będzie trochę patriotyczny, bo opowiemy Wam o polskiej marce. Mowa o ALTERCORE - marce specjalizującej się w produkcji obuwia cięższego kalibru. Czyli GLANY!

O Fairmie słów kilka

Posted by
Dziś przedstawiamy Wam założycielkę Fairmy - Magdę, która opowiada o swoich motywacjach i najgorętszych smaczkach z oferty sklepu! Pierwsze, filmowe koty za płoty - mamy nadzieję, że Wam się spodoba!
13 maja 2017 to dzień w którym obchodzimy Światowy Dzień Sprawiedliwego Handlu. Z tej okazji postanowiliśmy zorganizować cały miesiąc pod znakiem Fairtrade! Fairtrade to jeden z najbardziej znanych certyfikatów związanych z modą etyczną. Przyznaje go organizacja Fairtrade International, a sam proces certyfikacji przeprowadza niezależna jednostka FLO-CERT. Certyfikat przyznawany jest producentom (ew. eksporterom), importerom oraz przetwórcom
Historia Ethletic’a zaczyna się od piłki. Pierwszej na świecie, etycznie wyprodukowanej piłki nożnej. Pionierskie dokonanie w przemyśle znanym głównie z pracy dzieci i nieludzkich warunków pracy.

Czym jest mikrofibra?

Posted by
Wiemy już, że buty można robić z włókien liści ananasa (piñatex), wtórnie odzyskanych plastikowych butelek PET, korka naturalnego, tymczasem spora część butów wegańskich (również tych, dostępnych w naszym sklepie) wykonana jest z mikrofibry. Co to właściwie takiego – ta mikrofibra?
Showing 1 to 5 of 14 (1 Pages)
Metody płatności:
Zarejestruj się aby otrzymać
Otrzymasz bon o wartości 40 zł
na swoje pierwsze zakupy u nas!
Copyright 2016 Fairma