Marzysz o porządnych, wegańskich butach, wyprodukowanych w godnych warunkach i za godną płacę, które będą z Tobą długo i zapewnią maksymalny komfort?
Przedstawiamy kolejną, godną uwagi markę, którą znajdziecie w naszym sklepie – FAIRPANTS! Fairpants swoją pionierską działalnością przeciera szlaki – jest to pierwsza w Polsce i w Europie marka produkująca bieliznę z bawełny z certyfikatem Fairtrade.

Pierwsze buty FAIRMA ETHICAL DESIGN

Posted by
Po długich poszukiwaniach odpowiednich materiałów i małej fabryki, która podejmie się produkcji wegańskich butów - w końcu się udało! W tym sezonie wypuściłyśmy pierwszą linię zimowych botków sygnowanych marką – FAIRMA ETHICAL DESIGN! Jesteśmy bardzo dumne, bo to pierwsze, tak duże przedsięwzięcie, które już od dawna nam się marzyło.

Relacja z targów obuwia POLSHOES 2017

Posted by
W listopadzie w kilku polskich miastach po raz kolejny odbyły się Dni Obuwia POLSHOES, na których polscy producenci i importerzy obuwia przedstawiają swoje nowe kolekcje i nawiązują współpracę z hurtowniami i sklepami.

Kupuj odpowiedzialnie buty

Posted by
16 listopada 2017r. odbyło się spotkanie nt. Globalnych wyzwań społecznych i środowiskowych w przemyśle obuwniczym i skórzanym, na które miałyśmy przyjemność zostać zaproszone przez organizatora tego wydarzenia, czyli Fundację Kupuj Odpowiedzialnie, zajmującą się tym tematem od dwóch lat w ramach projektu „Kupuj Odpowiedzialnie Buty”.
Showing 1 to 5 of 23 (1 Pages)
Metody płatności:
Zarejestruj się aby otrzymać
Otrzymasz bon o wartości 40 zł
na swoje pierwsze zakupy u nas!
Copyright 2018 Fairma