Jedną z głównych zalet wiosenno-letniej kolekcji butów produkowanych pod marką Fairma Ethical Design jest wygoda, którą zawdzięczają między innymi specjalnej mikrofibrze onSteam® hiszpańskiej firmy Morón użytej w wyściółce. Jest ona bardzo podobna w dotyku i wyglądzie do skóry naturalnej, ale przewyższa ją wieloma parametrami...
Jak już pewnie zauważyliście w naszym sklepie pojawiły się kolejne fantastyczne nowości! NAE (No Animal Exploitation) jako pierwsza firma na świecie wykorzystała do produkcji obuwia... samochodowe poduszki powietrzne z recyklingu! Tak powstały klasyczne, a równocześnie bardzo oryginalne sneakersy Airbag. Ich wytwarzanie jest zgodne z ideą upcyklingu, czyli takiego zagospodarowania odpadów, że powstają z nich produkty o wyższej wartości.

Moda niszcząca świat?

Posted by
Temat ochrony środowiska jest stale obecny zarówno w mediach, jak i w prywatnych rozmowach; coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że poprzez codziennie wybory konsumenckie mamy wpływ na przyszłość otaczającego nas świata. Niestety wciąż traktujemy tę kwestię za mało poważnie.

Nasze wegańskie szafy - Magda

Posted by
Przed Wami ostatnia Fairmowa wege-szafa. Tym razem Magdy.
Jak możemy przeczytać w artykule na portalu ‘Wysokie Obcasy’: „Kiedy zaczynamy do kawiarni chodzić w własnym kubkiem, zamiast kupować papierowy, kiedy kupujemy produkty w szklanych opakowaniach, zamiast w plastikowych, segregujemy śmieci i wreszcie ograniczamy jedzenie produktów pochodzenia zwierzęcego, zwykle zewsząd słyszymy: to, że ty jeden zaczniesz coś robić inaczej, i tak nic nie da.”
Showing 1 to 5 of 34 (1 Pages)
Metody płatności:
Zarejestruj się aby otrzymać
Otrzymasz bon o wartości 40 zł
na swoje pierwsze zakupy u nas!
Copyright 2018 Fairma