Lider odpowiedzialnej mody - brzmi dumnie!

Posted by
Październik Fairma rozpoczęła z przytupem! Miałyśmy zaszczyt uczestniczyć w VIII Gali Businesswoman Awards 2018 organizowanej przez redakcję magazynu „Businesswoman & life”w eleganckim hotelu na warszawskiej Starówce.

SUSTAINABLE FASHION AWARDS 2018

Posted by
SFA jest wydarzeniem dedykowanym projektantom i markom z całego świata, których działania i praktyki można określić jako społecznie lub środowiskowo odpowiedzialne. Można być zawodowcem, albo początkującym talentem, wystarczy mieć co najmniej jeden ukończony projekt w którejś z proponowanych dziedzin.
Wiele produktów w naszym sklepie ma certyfikat Oeko-Tex Standard 100 przyznawany wyrobom włókienniczym; gotowym produktom (np. butom) lub półproduktom (np. materiałom); które nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka. Daje on gwarancję, że produkty nim oznaczone są całkowicie wolne od substancji szkodliwych lub potencjalnie szkodliwych (czyli zakazanych i kontrolowanych prawnie oraz tych o znanym szkodliwym działaniu).
Jedną z głównych zalet wiosenno-letniej kolekcji butów produkowanych pod marką Fairma Ethical Design jest wygoda, którą zawdzięczają między innymi specjalnej mikrofibrze onSteam® hiszpańskiej firmy Morón użytej w wyściółce. Jest ona bardzo podobna w dotyku i wyglądzie do skóry naturalnej, ale przewyższa ją wieloma parametrami...
Jak już pewnie zauważyliście w naszym sklepie pojawiły się kolejne fantastyczne nowości! NAE (No Animal Exploitation) jako pierwsza firma na świecie wykorzystała do produkcji obuwia... samochodowe poduszki powietrzne z recyklingu! Tak powstały klasyczne, a równocześnie bardzo oryginalne sneakersy Airbag. Ich wytwarzanie jest zgodne z ideą upcyklingu, czyli takiego zagospodarowania odpadów, że powstają z nich produkty o wyższej wartości.
Showing 1 to 5 of 37 (1 Pages)
Metody płatności:
Zarejestruj się aby otrzymać
Otrzymasz bon o wartości 40 zł
na swoje pierwsze zakupy u nas!
Copyright 2018 Fairma