Coś się kończy, a coś zaczyna

Coś się kończy, a coś zaczyna
Kochani!
Fairma w kwietniu tego roku kończy 4 lata! Kiedy to minęło?!
Tak się składa, że w tym samym momencie kończy nam się umowa na wynajem lokalu przy ulicy Dajwór w Krakowie, gdzie miałyśmy prawdziwą przyjemność poznawać Was osobiście.
Jest to dla nas czas na podsumowanie i analizę dotychczasowych działań, wyników, ale również kreślenia wizji i szykowania strategii na kolejne lata.
4 lata temu, kiedy Fairma powstała byłyśmy pierwszym sklepem stacjonarnym w Polsce, który oferował etycznie wyprodukowane, w 100% wegańskie buty. Sytuacja na polskim rynku może gwałtownie się nie zmieniła, ale na pewno widzimy tendencję wzrostową w świadomości naszych klientów o tym, jak ważne są odpowiedzialne zakupy. Kiedy zaczynałyśmy – byłyśmy głównie dystrybutorem wiodących, europejskich marek, prezentujących podobną filozofię. Dzisiaj – również w odpowiedzi na Wasze potrzeby, koncentrujemy się na odpowiedzialnej produkcji i nasz główny asortyment to obuwie i akcesoria naszej marki własnej – Fairma Ethical Design, produkowane w Polsce.
Ten czas podsumowania skłania nas do podjęcia niełatwej decyzji o zamknięciu sklepu stacjonarnego i skupieniu się na rozwoju marki Fairma Ethical Design, która w dalszym ciągu będzie dostępna - poprzez nasz sklep internetowy oraz zaprzyjaźnione sklepy, np. Ananas-Warsaw w Warszawie.
Tym samym chcemy Wam podziękować za te wspólne 4 lata, pełne miłych spotkań i ważnych rozmów, w ciągu których odwiedzaliście nas na krakowskim Kazimierzu, dodawaliście nam otuchy i wiary w to, że to co robimy ma sens. Sklep stacjonarny będzie otwarty do 20 marca - wpadajcie na bardzo okazyjną WYPRZEDAŻ!
Dziękujemy z całego serca!

59 Comments

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Metody płatności:
Zarejestruj się aby otrzymać
Otrzymasz bon o wartości 40 zł
na swoje pierwsze zakupy u nas!
Copyright 2020 Fairma