MAAM, więcej niż ubrania

MAAM, więcej niż ubrania

Od jakiegoś czasu w naszej ofercie pojawiły się ubrania marki MAAM. Topy z wysokiej jakości materiałów, szyte w Polsce z wielkim sercem. To właśnie im poświęcimy dzisiejszy post.
MAAM zostało stworzone przez kobiety, dla kobiet które cenią sobie prostotę, elegancję, jakość i chcą czuć się dobrze w wersji minimalistycznej. Dlatego do produkcji ubrań wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, posiadające międzynarodowe certyfikaty, takie jak GOTS (Global Organic Textile Standards), czy Oeko-Tex Standard 100, potwierdzające organiczność tkanin, dbałość o środowisko i ludzi pracujących przy ich wytwarzaniu.
Ubrania powstają tylko w polskich szwalniach, gdzie zwraca się uwagę na każdy detal i jakość szycia. W ten sposób świadomie wspierany jest polski biznes rodzinny. W całym procesie - od projektu, poprzez wybór materiałów, produkcję i sprzedaż, MAAM stosuje zasady zrównoważonej mody i fair trade.
MAAM działa także na rzecz kobiet, włączając się w akcje wspierające je w drodze do odkrywania swojej kobiecej siły. Współpracuje z polskim oddziałem Stowarzyszenia Dress for Success. DfS to organizacja wspierająca kobiety w dążeniu do finansowej niezależności i osiągnięcia sukcesu zawodowego. Stowarzyszenie kieruje swoje działania do kobiet pokrzywdzonych przez los, pomagając im w życiu zawodowym i prywatnym. Służą temu różnego rodzaju akcje, mające na celu edukację w zakresie rozwoju zawodowego, odpowiedniej prezencji, zachowania równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Za każde sprzedane 2 białe B-shirty, MAAM przekazuje jeden do Stowarzyszenia i potrzebujących kobiet.
Dziękujemy MAAM za inspiracje, a Was zapraszamy TUTAJ, gdzie znajdziecie te wszystkie piękne rzeczy, o których była mowa.
 

750 Comments