Long czarny

Long czarny

Longsleeve FAIRPANTS

Long to prosty, miękki i wygodny damski longsleeve w wersji basic. Wykonany z wysokiej jakości bawełny organicznej FAIRTRADE.

Produkt powstał przy zachowaniu wszelkich standardów jakościowych i etycznych FAIRTRADE.

95% organiczna bawełna FAIRTRADE
5% elastan

Upsss... w tej chwili nie mamy tego rozmiaru w sklepie.

125,00 zł

125,00 zł za szt.

Kolor Czarny
Certyfikat Fairtrade
Cecha Made in Poland

"FAIRPANTS jest zarówno pierwszą polską jak i pierwszą europejską firmą, która podjęła się produkcji bielizny z certyfikowanej bawełny organicznej FAIRTRADE.

Dążymy do tego by być rozpoznawalną marką w branży modowej, ponieważ jesteśmy pionierami w tworzeniu nowego sposobu prowadzenia działalności gospodarczej, czyli w sposób etyczny i zrównoważony dla środowiska. Chcemy tworzyć dostęp do rynków i stwarzać możliwości dla ludzi, którzy żyją i pracują w krajach rozwijających się. Czynimy to poprzez wykorzystywanie do produkcji wytworzonej przez nich bawełny, a także poprzez premie FAIRTRADE.

Wykonujemy piękną bieliznę! Wszystkie wyroby są wykonane z bawełny organicznej oraz trwałych materiałów, z wykorzystaniem tradycyjnych umiejętności i technik krawieckich. Nasze produkty to także rękodzieło, dlatego każda para jest niepowtarzalna i wyjątkowa. 

Gdy nosisz ekologiczne ubrania FAIRPANTS dobrze wyglądasz, ale i komfortowo się czujesz wiedząc, że zostały wykonane z szacunkiem dla ludzi i planety.

FAIRPANTS przyczynia się do zmniejszenia ubóstwa w najbardziej zmarginalizowanej społeczności na świecie. Współpracujemy także z Fairtrade International, która gromadzi składki z każdego zakupu.

Jeśli sam powód kresu ubóstwa nie wystarczy, Nasze produkty są stylowe i wygodne! :) Dodatkowo dzięki wysokiej gatunkowo bawełnie organicznej są miękkie i przyjazne dla skóry. Jakość naszych wyrobów jest powodem, który zachęci Cię do kolejnego zakupu."

TABELA ROZMIARÓW

Metody płatności:
Zarejestruj się aby otrzymać
Otrzymasz bon o wartości 40 zł
na swoje pierwsze zakupy u nas!
Copyright 2019 Fairma