Dlaczego nie uczestniczymy w wyprzedażowych szaleństwach?

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie powstają z poszanowaniem praw i godności człowieka. Koszt pracy poświęconej na wyprodukowanie każdego przedmiotu stanowi znaczną część jego ceny końcowej, a nie okolice 2% jak w szybkiej modzie, bazującej na niewolnictwie.
Nie doliczamy gigantycznej marży do ostatecznej ceny produktu, z której moglibyśmy później odjąć 90% i dalej być „do przodu”. Nieetyczne sieciówki mogą sobie na to pozwolić, ponieważ sporą część ceny zapłacili już wyzyskiwani pracownicy.
Nasze produkty powstają ze świetnej jakości materiałów – niejednokrotnie innowacyjnych, które mają za zadanie służyć użytkownikom długo i dobrze. One również mają swoją cenę.

Ideą Fairmy jest oferowanie pełnowartościowych, uczciwie wytworzonych produktów do pokochania. Zachęcamy do przemyślanych zakupów, które nie mają nic wspólnego z nadmierną konsumpcją promowaną przez wydarzenia w stylu „Black Friday”.

Tak, mamy promocje. Nigdy nie jest to jednak obniżka o 90% i robimy je jedynie wówczas, gdy zostało nam już kilka sztuk produktu i potrzebujemy zrobić miejsce na nową kolekcję – adekwatną do zbliżającego się sezonu.

Metody płatności:
Zarejestruj się aby otrzymać
Otrzymasz bon o wartości 40 zł
na swoje pierwsze zakupy u nas!
Copyright 2021 Fairma