W naszym sklepie znajdziecie poniższe marki.
Jeśli chcecie dowiedzieć się o nich więcej (WARTO!), klikajcie w logo.

 

1. Altercore to polska marka specjalizująca się w bardzo trwałych glanach, ale nie tylko miłośnicy cięższego stylu znajdą tu coś dla siebie. Świetnej jakości buty z trwałej i odpornej mikrofibry!
2. Collonil to producent preparatów pielęgnacyjnych do obuwia. W naszym sklepie znajdziesz linię stworzoną na bazie naturalnych olejów i ekstraktów roślinnych, w której każdy preparat jest w 90% złożony z naturalnych składników!

 

3. Cosi Cosi jest włoską marką produkującą wegańskie obuwie i akcesoria. Włoski design idzie w parze z etyczną produkcją. Znajdziecie tu mikrofibrę w stylu skóry i zamszu, satynę i wtórnie przetworzone plastikowe butelki!

 

4. Eco Vegan Shoes stawia na najwyższą jakość bez kompromisów estetycznych - u nas znajdziecie ich obłędne, pięknie wyważone, klasyczne i niezwykle wygodne dzięki profesjonalnym wkładkom Eco-Ortholite - szpilki na 10 cm obcasach!

5. Ethletic etycznie produkuje w Pakistanie obuwie sportowe z organicznej bawełny i gumy naturalnej - ich produkty posiadają certyfikat FAIRTRADE.6. Fairma Ethical Design - to my! Do tej pory udało nam się wyprodukować w Polsce bawełniane torby z certyfikatami Oeko-Tex i PETA, kilka świetnych kolekcji obuwia oraz klasyczne i funkcjonalne portfele damskie i męskie - wszystko z najwyższej jakości ekologicznej mikrofibry! Planujemy kolejne kolekcje, a 10% zysku od każdego sprzedanego produktu marki FAIRMA ETHICAL DESIGN przeznaczamy na cele dobroczynne. Chcemy realnie wpływać na lepszy świat!

 

7. Izabella Krzysiek to polska projektantka obuwia. Jej flagowym produktem są piękne, klasyczne trzewiki w kilku niebanalnych odsłonach, a wszystkie jej buty opatrzone są certyfikatem PETA świadczącym o braku komponentów pochodzenia odzwierzęcego.
8. "Fashion with compassion" to motyw przewodni działań Portugalskiej marki NAE, której nazwa to skrót od słów 'No Animal Exploitation'. Wśród wykorzystywanych przez tę markę materiałów znajdziecie mikrofibrę, wtórnie przetworzone plastikowe butelki, korek naturalny i Piñatex!

  

9. Dzięki Nomadicowi wioska w Nikaragui, gdzie produkowane są sandały ze sznurka z recyklingu ma stały, stabilny dochód. Sznurkowe buty są bardzo oryginalne, niesamowicie lekkie, bezszelestne, trwałe i bardzo wygodne - doskonałe do wędrowania!

  

10. Vegezone to odpowiedź na wciąż poszerzający się nurt weganizmu w Polsce. To świetnej jakości odzież z certyfikatami potwierdzającymi etyczną produkcję i ciekawymi nadrukami w wegańskiej tematyce! 'Eat plants and nobody gets hurt!'

  

11. Vollsjö jest polską firmą produkującą bardzo estetyczne, wygodne i świetnej jakości buty dla wymagających Skandynawów. Ale na szczęście już nie tylko dla nich, bo produkty tej marki znajdziecie teraz również w naszym sklepie!

   

12. Wills to brytyjska odpowiedź na oczekiwania estetycznie wymagających wegan. Wygodne i piękne szpilki, sandały, męskie mokasyny i buty do garnituru, ale także proste portfele ze świetnej jakości mikrofibry!

Metody płatności:
Zarejestruj się aby otrzymać
Otrzymasz bon o wartości 40 zł
na swoje pierwsze zakupy u nas!
Copyright 2020 Fairma