Koszyk 0

Polecane produkty

 • Sztyblety zimowe PAULI czarne
  Cena 539,00 zł
  Wyprodukowane w Polsce, wygodne, ocieplane, sztyblety zimowe. Wykonane z wysokiej jakości, oddychającej i nieprzemakalnej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. 100% wegańskie buty - certyfikat PETA Approved VEGAN. Podeszwa TR.

Sprzedaż

 • Derby męskie HENRY CROSS jasnobrązowe
  Cena podstawowa 449,00 zł -25% Cena 336,75 zł
  Eleganckie, męskie derby, wyprodukowane w Polsce, z wysokiej jakości, nieprzemakalnej, oddychającej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, o eleganckiej fakturze przypominającej skórę. Wyściółka buta jest  antyalergiczna, antybakteryjna i oddychająca,  a miękkie wkładki zawierają aktywny aloes. W 100% wegańskie buty - posiadają...
 • Sandały FERRI czarne
  Cena podstawowa 299,00 zł -30% Cena 209,30 zł
  Wyprodukowane w Polsce, wygodne sandały. Wykonane z wysokiej jakości, oddychającej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Bardzo wygodne i w 100% wegańskie buty - certyfikat PETA Approved VEGAN.
 • Sneakersy męskie HUGO czarne
  Cena podstawowa 329,00 zł -50% Cena 164,50 zł
  Wyprodukowane w Polsce, wygodne, męskie sneakersy. Wykonane z wysokiej jakości, oddychającej i nieprzemakalnej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100,  a miękkie wkładki zawierają aktywny aloes. 100% wegańskie - certyfikat PETA Approved VEGAN

Bestsellery

 • Sztyblety zimowe GAIL czarne
  Cena 449,00 zł
  GAIL to etycznie wyprodukowane w Polsce, wygodne, ocieplane, zimowe buty. Wykonane z wysokiej jakości, oddychającej i nieprzemakalnej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Te w 100% wegańskie buty - posiadają certyfikat PETA Approved Vegan. Ciepłe, wodoodporne, białe zimowe botki.
 • Sneakersy LENNY czarne
  Cena 419,00 zł
  Wegańskie buty, klasyczne jasnobrązowe sneakersy na białej podeszwie, z surowymi dziurkami bez okuć. Wyprodukowane w Polsce. Wykonane z oddychającej, wodoodpornej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Ich wyściółka powstała z wysokiej jakości, oddychającej i absorbującej wilgoć mikrofibry z tym samym certyfikatem. Wegańskie buty -...
 • Derby męskie HENRY CROSS jasnobrązowe
  Cena podstawowa 449,00 zł -25% Cena 336,75 zł
  Eleganckie, męskie derby, wyprodukowane w Polsce, z wysokiej jakości, nieprzemakalnej, oddychającej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, o eleganckiej fakturze przypominającej skórę. Wyściółka buta jest  antyalergiczna, antybakteryjna i oddychająca,  a miękkie wkładki zawierają aktywny aloes. W 100% wegańskie buty - posiadają...

NOWY SEZON, INNE CENY

Dnia:

Dlaczego musieliśmy podnieść niektóre ceny naszych butów i akcesoriów?

Niestety musieliśmy podnieść ceny części naszych produktów. Takie rozwiązanie wynika bezpośrednio z większych kosztów produkcji. Dziś chcemy Wam opowiedzieć kilka słów o tym dlaczego nasze buty nie są produktami tanimi jak w sieciówkach czy olbrzymich firmach obuwniczych.

Nasze wegańskie buty tworzone są z dbałością o innowacyjne, przyjazne środowisku, wysokiej jakości materiały, które mają za zadanie służyć użytkownikom długo i dobrze. One również mają swoją cenę. Nasi stali, sprawdzeni dostawcy podnieśli ceny o kilkanaście a nawet kilkadziesiąt procent. Dla przykładu dostawca mikrofibry podniósł ceny dwa razy w tym roku wyjaśniając to zwiększonymi kosztami energii, transportu i pracy.

Ofertę w sklepie tworzymy z dbałością o to aby wykorzystywane materiały nie nosiły znamion cierpienia i jakiegokolwiek wykorzystywania zwierząt. Nasze produkty są w 100% wegańskie, wolne od: angory, futra naturalnego, włosia pochodzenia zwierzęcego, skóry naturalnej, wełny czy jedwabiu. Poszukiwanie sprawdzonych surowców to czasochłonne ale i kosztowne zadanie. Koszty transportu materiałów czy sprowadzenia testowych próbek to kolejna kwestia wymagająca dodatkowych nakładów finansowych.

Ponadto, jak doskonale wiecie, wzrosły koszty pracy, również w fabrykach naszych podwykonawców w Polsce. Kluczowa jest dla nas nie tylko etyczność i pochodzenie materiałów ale również etyka pracy i ludzie, którzy dla nas pracują. Nasze buty i dodatki produkujemy lokalnie i etycznie w Polsce, zgodnie z przepisami polskiego, jak również europejskiego prawa pracy, ochrony przed dyskryminacją i BHP. Współpracujemy z 3 zakładami, z czego większość to małe, rodzinne firmy zatrudniające niewielką ilość pracowników.

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie powstają z poszanowaniem praw i godności człowieka. Koszt pracy poświęconej na wyprodukowanie każdego przedmiotu stanowi znaczną część jego ceny końcowej, a nie okolice 2% jak w szybkiej modzie, bazującej na niewolnictwie.

Ideą Fairmy, jest i zawsze będzie, oferowanie pełnowartościowych, uczciwie wytworzonych produktów do pokochania. Szczególnie teraz w obliczu kryzysu ekonomicznego i ekologicznego zachęcamy do przemyślanych zakupów, które nie mają nic wspólnego z nadmierną konsumpcją. Zapraszamy Was do wspierania lokalnych firm i przedsiębiorców, którzy kierują się podobną misją - dbają o etykę i prowadzą odpowiedzialną wobec ludzi i planety działalność.

Komentarz

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Powrót do góry

Rejestracja nowego konta

Masz już u nas konto?
Zaloguj się lub Odzyskaj hasło
My cart