Koszyk 0

Polecane produkty

 • Sztyblety zimowe PAULI czarne
  Cena 539,00 zł
  Wyprodukowane w Polsce, wygodne, ocieplane, sztyblety zimowe. Wykonane z wysokiej jakości, oddychającej i nieprzemakalnej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. 100% wegańskie buty - certyfikat PETA Approved VEGAN. Podeszwa TR.
 • Sztyblety zimowe PAULI jasnobrązowe
  Cena 539,00 zł
  Wyprodukowane w Polsce, wygodne, ocieplane, sztyblety zimowe. Wykonane z wysokiej jakości, oddychającej i nieprzemakalnej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. 100% wegańskie buty - certyfikat PETA Approved VEGAN. Podeszwa TR.

Sprzedaż

 • Oxfordy męskie HARRY CROSS jasnobrązowe
  Cena podstawowa 449,00 zł -25% Cena 336,75 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 449,00 zł
  Eleganckie, męskie oxfordy, wyprodukowane w Polsce, z wysokiej jakości, nieprzemakalnej, oddychającej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, o eleganckiej fakturze przypominającej skórę. Wyściółka buta jest  antyalergiczna, antybakteryjna i oddychająca,  a miękkie wkładki zawierają aktywny aloes. W 100% wegańskie buty - posiadają...
 • NOMADIC Sandały JC SANDAL beżowe - OUTLET
  Cena podstawowa 290,00 zł -50% Cena 145,00 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 145,00 zł
  Bardzo wygodne i w 100% wegańskie buty. Oryginalne lekkie i bardzo wygodne sandały.

Bestsellery

 • Sztyblety zimowe GAIL czarne
  Cena 449,00 zł
  GAIL to etycznie wyprodukowane w Polsce, wygodne, ocieplane, zimowe buty. Wykonane z wysokiej jakości, oddychającej i nieprzemakalnej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Te w 100% wegańskie buty - posiadają certyfikat PETA Approved Vegan. Ciepłe, wodoodporne, białe zimowe botki.
 • Sneakersy LENNY czarne
  Cena 419,00 zł
  Wegańskie buty, klasyczne jasnobrązowe sneakersy na białej podeszwie, z surowymi dziurkami bez okuć. Wyprodukowane w Polsce. Wykonane z oddychającej, wodoodpornej mikrofibry z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Ich wyściółka powstała z wysokiej jakości, oddychającej i absorbującej wilgoć mikrofibry z tym samym certyfikatem. Wegańskie buty -...

ETYCZNE BUTY I AKCESORIA - CZY CENA NASZYCH PRODUKTÓW JEST ADEKWATNA?

Dnia:

Dlaczego sklepy dużych sieciowych marek mogą sobie pozwolić na dużo niższe ceny? W artykule przybliżymy kilka kluczowych aspektów związanych z etyczną produkcją butów i akcesoriów.

Niższa cena produktu często kryje za sobą szereg praktyk, które powodują, że produkty nie tylko tracą na jakości ale również proces produkcyjny pozostawia wiele znaków zapytania i nie jest do końca uczciwy. Natomiast produkty wykonane w sposób etyczny na pierwszym miejscu uwzględniają uczciwe praktyki pracy, odpowiedzialność społeczną i zrównoważenie środowiskowe.

O co jako marka dbamy?

Dla nas etycznie wykonane produkty to takie, które powstają w ramach uczciwej współpracy, czyli takie gdzie fabryki zapewniają sprawiedliwe traktowanie pracowników zaangażowanych w proces produkcyjny. Obejmuje to zapewnienie bezpiecznych warunków pracy, godziwych zarobków, rozsądnych godzin pracy oraz zakaz pracy dzieci i wszelkich form wyzysku.

Ważna jest dla nas przejrzystość łańcucha dostaw. Naszym zdaniem etyczna marka, to taka która dążą do posiadania przejrzystych łańcuchów dostaw. Co oznacza, że znamy informacje o procesach zaopatrzenia i produkcji. Współpracujemy bezpośrednio z dostawcami i producentami, aby zapewnić przestrzeganie standardów etycznych w całym łańcuchu dostaw.

Etycznie buty to takie, których wykonanie ma zminimalizowany wpływu na środowisko. W naszych produktach nie używamy żadnych materiałów ani produktów pochodzenia zwierzęcego. Nasze buty i akcesoria są wegańskie. Jest to zgodne z naszym wrażliwym podejściem do dobrostanu zwierząt i zmniejsza negatywny wpływ na środowisko związany z ich hodowlą. Nasza etyczna produkcja jest zweryfikowana i wiarygodna, czyli m.in poparta jest certyfikatami (m.in PETA approved VEGAN czy FUR FREE RETAILER) i przejrzystymi informacjami dostarczonymi przez naszą markę.

Istotnym czynnikiem funkcjonowanie marki Fairma Ethical Design jest wpływ społeczny. Dlatego angażujemy się również w inicjatywy społeczne, wspieramy społeczności lokalne, współpracujemy z organizacjami pozarządowymi, w tym z charytatywnymi. Dodatkowo przekazujemy 10% zysków na cele społeczne.

Pytanie z nagłówka artykułu pozostawiamy otwarte. Jeśli posiadacie już rzeczy naszej marki sami oceńcie czy ceny naszych produktów są według Was adekwatne. Konieczniej dajcie znać jakie jest wasze zdanie na info@fairma.pl.

Komentarz

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Powrót do góry

Rejestracja nowego konta

Masz już u nas konto?
Zaloguj się lub Odzyskaj hasło
My cart