Wszystkie kolekcje Portfele i etui (6)

 • Portfel WILLS LONDON

  Klasyczny portfel, wyprodukowany rzemieślniczo z miękkiej włoskiej mikrofibry. Środek portfela zawiera zestaw kieszonek na 8 kart oraz przegrodę na notatki i rachunki. Wyprodukowano zgodnie z etyką w małej rodzinnej fabryce w Portugalii. Zatwierdzone przez PeTA.

  149,00 zł
 • Portfel WILLS LONDON

  Klasyczny portfel, wyprodukowany rzemieślniczo z miękkiej włoskiej mikrofibry. Środek portfela zawiera zestaw kieszonek na 8 kart oraz przegrodę na notatki i rachunki. Wyprodukowano zgodnie z etyką w w małej rodzinnej fabryce w Portugalii. Zatwierdzone przez PeTA.

  149,00 zł
 • Portfel COSI COSI

  Wegański (certyfikat PeTA) portfel zrobiony z plastikowych butelek z recyklingu i z poliestru. Wymiary: 15 x 11 x 3 cm.

  169,00 zł
 • Portfel COSI COSI

  Wegański (certyfikat PeTA) portfel zrobiony z plastikowych butelek z recyklingu oraz z poliestru. Dodatkowa kieszonka na telefon, o wymiarach 14,5 x 7,5 oraz odpinany i regulowany pasek na ramię o długości do 145 cm. Wymiary: 19 x 11 x 4 cm.

  169,00 zł
 • Portfel COSI COSI

  Wegański (certyfikat PeTA) portfel zrobiony z plastikowych butelek z recyklingu oraz z poliestru. Dodatkowa kieszonka na telefon, o wymiarach 14,5 x 7,5 oraz odpinany i regulowany pasek na ramię o długości do 145 cm. Wymiary: 19 x 11 x 4 cm.

  169,00 zł
 • Portfel WILLS LONDON

  Klasyczny portfel, wyprodukowany rzemieślniczo z miękkiej włoskiej mikrofibry. Wyłożony sztucznym, czerwonym zamszem. Portfel posiada 3 kiesonki na karty, jedną większą kieszonkę, przegródki na banknoty i zapinaną kieszonkę na monety. Wyprodukowany etycznie w małej rodzinnej fabryce Portugalii. Zatwierdzony przez PeTA.

  199,00 zł
Metody płatności:
Zarejestruj się aby otrzymać
Otrzymasz bon o wartości 40 zł
na swoje pierwsze zakupy u nas!
Copyright 2016 Fairma