Lista produktów producenta: NAE

 • Bardzo wygodne, wysokiej jakości baleriny, wykonane z ekologicznej, oddychającej i antyalergicznej mikrofibry. Buty posiadają  podeszwę z Toflexu. Zastosowana przy produkcji technologia jest ekologiczna i nie powoduje wydzielania CO₂ do atmosfery.

  449,00 zł
 • Bardzo wygodne, brokatowe baleriny, zrobione z ekologicznej mikrofibry. Wyściółka buta jest antyalergiczna, antybakteryjna i oddychająca. Podeszwa zrobiona z gumy. Zastosowana przy produkcji technologia jest ekologiczna i nie powoduje wydzielania CO₂ do atmosfery.

  399,00 zł
 • Buty zrobione z ekologicznej, nieprzemakalnej mikrofibry. Wyściółka buta jest antyalergiczna, antybakteryjna i oddychająca. Ręcznie wykonane i wytrzymałe dzięki zastosowanemu procesowi Goodyear. Zastosowana przy produkcji technologia jest ekologiczna i nie powoduje wydzielania CO₂ do atmosfery. Buty są wodoodporne i ocieplane.

  639,00 zł
 • Buty zrobione z Piñatex'u czyli włókien z liści ananasa. Wyściółka buta jest antyalergiczna i przepuszczająca powietrze. Podeszwa zrobiona z gumy. Zastosowana technologia jest ekologiczna i nie powoduje wydzielania CO₂ do atmosfery. Buty są wodoodporne i ocieplane (wskazane regularne używanie impregnatu).

  689,00 zł
 • Botki, zrobione z Piñatex'u czyli włókien z liści ananasa. Wyściółka buta jest antyalergiczna i oddychająca. Podeszwa zrobiona z gumy. Zastosowana technologia jest ekologiczna i nie powoduje wydzielania CO₂  do atmosfery. Można je nosić na kilka sposobów.

  699,00 zł
 • Botki wykonane z ekologicznej, certyfikowanej znakiem Oeko-Tex mikrofibry. Wyściółka buta jest antyalergiczna i oddychająca. Podeszwa zrobiona z gumy. Zastosowana przy produkcji technologia jest ekologiczna i nie powoduje wydzielania CO₂ do atmosfery.

  539,00 zł
 • Botki wykonane z ekologicznej, certyfikowanej znakiem Oeko-Tex mikrofibry. Wyściółka buta jest antyalergiczna i oddychająca. Podeszwa zrobiona z gumy. Zastosowana przy produkcji technologia jest ekologiczna i nie powoduje wydzielania CO₂ do atmosfery.

  539,00 zł
 • Botki wykonane z ekologicznej, certyfikowanej znakiem Oeko-Tex mikrofibry, z dekoracyjnym sztucznym futerkiem wokół cholewki. Wyściółka buta jest antyalergiczna i oddychająca. Podeszwa zrobiona z gumy. Zastosowana przy produkcji technologia jest ekologiczna i nie powoduje wydzielania CO₂ do atmosfery.

  539,00 zł
 • Półbuty zrobione z ekologicznej, nieprzemakalnej i oddychającej mikrofibry. Wyściółka buta jest  antyalergiczna, antybakteryjna i przepuszczająca powietrze. Buty można prać w pralce do 60ºC. Zastosowana przy produkcji technologia jest ekologiczna i nie powoduje wydzielania CO₂ do atmosfery. Buty pochodzą w 40% z recyklingu. 

  539,00 zł
 • Półbuty zrobione z ekologicznej, nieprzemakalnej i oddychającej mikrofibry. Wyściółka buta jest  antyalergiczna, antybakteryjna i przepuszczająca powietrze. Buty można prać w pralce do 60ºC.  Zastosowana przy produkcji technologia jest ekologiczna i nie powoduje wydzielania CO₂ do atmosfery. Buty pochodzą w 40% z recyklingu. 

  539,00 zł
 • Botki, zrobione z Piñatex'u czyli włókien z liści ananasa. Wyściółka buta jest antyalergiczna i oddychająca. Podeszwa zrobiona z gumy. Zastosowana technologia jest ekologiczna i nie powoduje wydzielania CO₂ do atmosfery.

  569,00 zł
 • Bardzo oryginalne buty z cholewką z korka. Nieprzemakalne. Wyściółka została wykonana z oddychającej, antyalergicznej mikrofibry, a podeszwa z gumy termoplastycznej, powstałej w około 40% z recyklingu. Zastosowana przy produkcji technologia jest ekologiczna i nie powoduje wydzielania CO₂ do atmosfery.

  559,00 zł
Metody płatności:
Zarejestruj się aby otrzymać
Otrzymasz bon o wartości 40 zł
na swoje pierwsze zakupy u nas!
Copyright 2016 Fairma