Wszystkie kolekcje Wills London (20)

 • Szpilki WILLS LONDON

  Buty zrobione z bardzo miękkiej, włoskiej mikrofibry. Wodoodporne, oddychające. Posiadają antypoślizgową i wytrzymałą podeszwę. Miękka, oddychająca wyściółka z ręcznie szytą wewnętrzną wkładką. Obcas 7 cm. Wyprodukowano zgodnie z etyką w Portugalii. Zatwierdzone przez PeTA.

  449,00 zł
 • Szpilki WILLS LONDON

  Buty zrobione z bardzo miękkiej, włoskiej mikrofibry. Wodoodporne, oddychające. Posiadają antypoślizgową i wytrzymałą podeszwę. Miękka, oddychająca wyściółka z ręcznie szytą wewnętrzną wkładką. Obcas 7 cm. Wyprodukowano zgodnie z etyką w Portugalii. Zatwierdzone przez PeTA.

  449,00 zł
 • Szpilki WILLS LONDON

  Buty zrobione z bardzo miękkiej, włoskiej zamszowej mikrofibry. Wodoodporne, oddychające. Posiadają antypoślizgową i wytrzymałą podeszwę. Miękka, oddychająca wyściółka z ręcznie szytą wewnętrzną wkładką. Obcas 7 cm. Wyprodukowano zgodnie z etyką w Portugalii. Zatwierdzone przez PeTA.

  449,00 zł
 • Koturny WILLS LONDON

  Buty zrobione z bardzo miękkiej włoskiej mikrofibry. Wodoodporne oraz przepuszczające powietrze. Posiadają miękką, oddychającą wyściółkę z ręcznie wszytą lateksową wkładką oraz antypoślizgową podeszwę. Obcas 6 cm. Wyprodukowano zgodnie z etyką w Portugalii. Zatwierdzone przez PeTA.

  399,00 zł
 • Oxfordy WILLS LONDON

  Buty zrobione z bardzo miękkiej włoskiej mikrofibry.  Wodoodporne oraz przepuszczające powietrze. Posiadają miękką oddychającą wyściółkę z ręcznie wszytą lateksową wkładką. Szwy i sznurówki dobrane są pod kolor obuwia. Dekoracyjne wycięcia odsłaniają ciemnoczerwone wyłożenie buta. Wyprodukowane etycznie w Portugalii. Zatwierdzone przez PeTA.

  399,00 zł
 • Torba WILLS LONDON

  Ręcznie robiona, klasyczna torba z woskowanego płótna, z detalami ze sztucznej skóry i metalowymi wykończeniami. Wyściółka wodoodporna. Odpinany i regulowany pasek. W środku znajduje się kieszonka na suwak i poręczny uchwyt na klucze. Wykonana etycznie w Portugalii. Zatwierdzona przez PeTA.Wymiary:szerokość: 42 cm,wysokość: 33 cm.Maksymalna długość paska:...

  399,00 zł 199,50 zł
 • Sandały WILLS LONDON

  Bardzo wygodne sandały, wykonane z włoskiej, zamszowej mikrofibry. Posiadają miękką, oddychającą wyściółkę z ręcznie wszytą lateksową wkładką. Zapinane na rzep, posiadają okrągły, szerszy nosek i dobrze amortyzującą podeszwę. Wyprodukowane etycznie w Portugalii, zatwierdzone przez PeTA.

  389,00 zł 272,30 zł
 • Sandały WILLS LONDON

  Bardzo wygodne sandały, wykonane z włoskiej, zamszowej mikrofibry. Posiadają miękką oddychającą wyściółkę z ręcznie wszytą lateksową wkładką. Zapinane na rzep, posiadają okrągły, szerszy nosek i dobrze amortyzującą podeszwę. Wyprodukowane etycznie w Portugalii, zatwierdzone przez PeTA.

  389,00 zł 272,30 zł
 • Derby WILLS LONDON

  Buty w stylu 'Derby', zrobione zostały z włoskiej  mikrofibry. Wodoodporne oraz przepuszczające powietrze. Posiadają miękką, oddychającą wyściółkę z ręcznie wszytymi, lateksowymi wkładkami. Szwy i sznurówki dobrane są pod kolor butów. Wyprodukowane etycznie w Portugalii. Zatwierdzone przez PeTA.

  379,00 zł
 • Buty sportowe WILLS LONDON

  Półbuty o cienkiej podeszwie wykonane z miękkiej, włoskiej mikrofibry. Buty są wodoodporne i przepuszczające powietrze. Posiadają również bardzo elastyczną i dobrze trzymającą stopę podeszwę. Wyprodukowane etycznie w Portugalii. Zatwierdzone przez PeTA.

  419,00 zł
 • Buty żeglarskie WILLS LONDON

  Klasyczne buty w stylu żeglarskim z mikrofibry. Wodoodporne oraz przepuszczające powietrze. Podeszwa zrobiona z wytrzymałej gumy. Buty mają też komfortową wyściółkę ze sztucznej skóry. Wyprodukowane etycznie w Portugalii. Zatwierdzone przez PeTA.

  429,00 zł
 • Pasek WILLS LONDON

  Pasek wykonany ręcznie z wysokiej jakości, miękkiej, włoskiej mikrofibry. Prosta, solidna, metalowa sprzączka (bez niklu). Wyprodukowany etycznie w małej, rodzinnej fabryce w Portugalii. Zatwierdzony przez PeTA.

  179,00 zł
Metody płatności:
Zarejestruj się aby otrzymać
Otrzymasz bon o wartości 40 zł
na swoje pierwsze zakupy u nas!
Copyright 2016 Fairma