Kid's ECO-SET white

Kid's ECO-SET white

Kid's eco-set FAIRPANTS

Eco-set is made with very soft and skin-friendly Organic Cotton, FAIRTRADE certified. The cap comes together with a scarf fastened comfortable velcro. Fabric is strechy and adapts well to child's head and neck.

This product was made with compliance of all Fairtrade ethical and quality standards.

95% FAIRTRADE Organic Cotton
5% Elastane

Oops... size out of stock right now.

50,00 zł

50,00 zł per szt.

Colour White
Certificate Fairtrade
Feature Made in Poland

"FAIRPANTS jest zarówno pierwszą polską jak i pierwszą europejską firmą, która podjęła się produkcji bielizny z certyfikowanej bawełny organicznej FAIRTRADE.

Dążymy do tego by być rozpoznawalną marką w branży modowej, ponieważ jesteśmy pionierami w tworzeniu nowego sposobu prowadzenia działalności gospodarczej, czyli w sposób etyczny i zrównoważony dla środowiska. Chcemy tworzyć dostęp do rynków i stwarzać możliwości dla ludzi, którzy żyją i pracują w krajach rozwijających się. Czynimy to poprzez wykorzystywanie do produkcji wytworzonej przez nich bawełny, a także poprzez premie FAIRTRADE.

Wykonujemy piękną bieliznę! Wszystkie wyroby są wykonane z bawełny organicznej oraz trwałych materiałów, z wykorzystaniem tradycyjnych umiejętności i technik krawieckich. Nasze produkty to także rękodzieło, dlatego każda para jest niepowtarzalna i wyjątkowa. 

Gdy nosisz ekologiczne ubrania FAIRPANTS dobrze wyglądasz, ale i komfortowo się czujesz wiedząc, że zostały wykonane z szacunkiem dla ludzi i planety.

FAIRPANTS przyczynia się do zmniejszenia ubóstwa w najbardziej zmarginalizowanej społeczności na świecie. Współpracujemy także z Fairtrade International, która gromadzi składki z każdego zakupu.

Jeśli sam powód kresu ubóstwa nie wystarczy, Nasze produkty są stylowe i wygodne! :) Dodatkowo dzięki wysokiej gatunkowo bawełnie organicznej są miękkie i przyjazne dla skóry. Jakość naszych wyrobów jest powodem, który zachęci Cię do kolejnego zakupu."

Payment methods:
Sign up today for
Receive 40 PLN voucher
for your first online shopping with us!!
Copyright 2019 Fairma